Koszt Zabiegu
od 160zł

Czas Zabiegu
60 minut

Alternatywa dla Botoxu

Tox Peel

Zabieg TOX PEEL  oparty na koreańskiej recepturze i technologii łączącej właściwości peptydów i kwasów owocowych. Jego działanie polega na głębokiej stymulacji komórek , dzięki czemu poprawia się znacznie napięcie, jędrność oraz koloryt skóry. Tox peel dedykowany jest osobom w każdym wieku, którym zależy na natychmiastowym efekcie „liftingu” całej twarzy. Jako jeden z nielicznych może być nakładany w delikatnej okolicy oka, nie powodując podrażnień. Jest to zabieg bankietowy, jednak zastosowany w serii posiada efekt długofalowy i terapeutyczny. Atutem preparatu jest możliwość stosowania go przez cały rok.

Wskazania

Zabieg przeznaczony jest dla skóry z objawami starzenia i utratą elastyczności. Działa wygładzająco na zmarszczki mimiczne, również wokół oczu, wyrównuje koloryt skóry, odżywia i intensywnie nawilża. Już po pierwszym zastosowaniu skóra odzyskuje blask i młodzieńczy wygląd. Połączenie aktywnych składników zapewnia silny efekt liftingujący porównywalny z rezultatami zabiegów laserowych. Tox Peel działa na wszystkie aspekty starzenia się skóry, jak wiotczenie, przebarwienia, utrata blasku.

Informacje

Zabieg Tox Peel jest bezbolesny, nie powoduje pieczenia czy dyskomfortu. Po zakończeniu zabiegu nie występują podrażnienia (złuszczanie, zaczerwienienia itd.). Bezpośrednio po wykonaniu Tox Peel można używać makijażu. Poprawę stanu skóry widać już po pierwszym zastosowaniu. Zaleca się minimum 6 zabiegów w odstępach 7-10 dni.

Postępowanie przed zabiegiem

Przed peelingiem węglowym nie należy przyjmować suplementów diety mogących zawierać substancje światłouczulające np. skrzyp, pokrzywa, dziurawiec, duże ilości nagietka, rumianku. Zabiegu nie wykonuje się również podczas i zaraz po antybiotyko-terapii. Przeciwwskazaniem jest też świeżoopalona skóra.

Postępowanie po zabiegu

Należy szczególnie zadbać o nawilżenie skóry oraz nie wykonywać peelingu w trakcie serii zabiegów.

Poleć ten Zabieg Przyjaciółce

Poświęć trochę czasu Sobie. Rozpieść Siebie.
Zasługujesz na to.