Usówanie Blizn

Dziś gabinety medycyny estetycznej mogą poradzić sobie z prawie z każdym problemem, z którym zgłasza się do nich pacjent. Oczywiście im szybciej podejmiemy kroki od pojawienia się problemu w kierunku jego likwidacji, tym mniej będziemy potrzebować zabiegów oraz większa szansa na idealny efekt. Medycyna estetyczna, która w obecnym czasie rozwija się w spektakularnym tempie, pozwala pozbyć się różnych defektów skórnych taki jak np. blizny potrądzikowe, rozstępy jak i tych uzyskanych w drodze wypadku. Jak się okazuje nie jest istotne ile mamy lat, choć eksperci podkreślają, że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na bodźce.

Jest na to sposób

W przypadku usuwania blizn mamy kilka zabiegów zalecanych przez kosmetologów i lekarzy, które powinny sobie z tym poradzić. Jednym z nich jest bardzo znany i ceniony zabieg z użyciem Dermapenu, który za pomocą 12 igieł wykonuje mikronakłucia w tkance. W ten sposób wywołujemy kontrolowany stan zapalny, co w rezultacie prowadzi do silnej przebudowy skóry. W efekcie nie tylko pozbędziemy się blizn czy rozstępów, ale też uzyskamy efekt silnego odmłodzenia oraz redukcji porów. Co do samych zabiegów, wykonywane one mogą być w odstępach 3-4 tygodniowych. Mezoterapia Lecznicza czy Terapia Kolagenowa to kolejny sposób na usunięcie, lub w ciężkich przypadkach choćby wypełnienie blizn pooperacyjnych jak i po trądzikowych. Specjaliści podkreślają, że w przypadku blizn najważniejszy jest czas reakcji, dlatego nie warto zwlekać z zabiegami.

Polecane Zabiegi

Innowacyjna terapia, która regeneruje i odbudowuje skórę, oraz wzmaga naturalne procesy regeneracyjne skóry.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ | CENNIK

Peeling to nieinwazyjny zabiegi poprawiające i leczące naskórek oraz skórę właściwą poprzez złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka i stymulację procesów w skórze przy użyciu odpowiednio dobranych preparatów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ | CENNIK

Warto zwrócić uwagę, że mezoterapia igłowa to nie tylko zabieg kosmetyczny, ale również leczniczy. Dermatolodzy chętnie polecają go tym osobom, które borykają się z problemami skórnymi.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ | CENNIK

Poświęć trochę czasu Sobie. Rozpieść Siebie.
Zasługujesz na to.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go znajomym!