O NAS

O NAS2023-09-12T07:59:12+02:00

Specjalizacja Piękno

Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna
Oscar Wilde

W Instytucie Urody – Beauty by Barbara Lutnik dbamy o piękno, młodość i poczucie atrakcyjności pacjentek. Wybieram tylko najlepsze technologie, dzięki czemu osiągam wyjątkową skuteczność i długotrwałe efekty. Najnowszym hitem gabinetu jest medycyna regeneracyjna i zabiegi, które mobilizują nasze komórki do odnowy.

  • Relaks i Odnowa

  • Zabiegi Lecznicze

  • Naturalny Efekt

  • Zabiegi dla ciała, twarzy a przedewszystkim duszy.

To tu odzyskasz piękną i zdrową skórę – promienną, jednolitą karnację, idealnie nawodnioną i sprężystą. Naturalnie i bezpiecznie zredukujesz zmarszczki oraz przywrócisz twarzy młodzieńcze rysy i kształt. Komfort pacjentów jest priorytetem, dlatego dobieram odpowiednie znieczulenie i przystosowuję każdy zabieg, tak by zapewnić, jak najlepszy efekt.

Barbraba Lutnik

Specjalistka Medycyny Estetycznej

Właścicielka Instytutu Urody – Beauty absolwentka Aesthetic Academy, ekspert ds. wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, specjalista anti-aging. Uczestniczka licznych kongresów, kursów i szkoleń z dziedziny estetycznej twarzy i ciała. Wyłączny Dystrybutor marki SQT Biomicroneedling w Polsce.

Moja praca jest niezwykle odpowiedzialnym zajęciem, które wymaga ciągłego rozwoju oraz zaangażowania. Jeśli jednak tak jak w moim przypadku, zawód idzie w parze z pasją oraz z potrzebą pomagania innym może sprawiać ogromną przyjemność, zapewnić satysfakcję, a także pomóc w stworzeniu miejsca skutecznych oraz profesjonalnych terapii estetycznych, którym jest BEAUTY – Instytut Urody. W tym miejscu Twoje potrzeby zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. Doświadczenie, wiedza, szkolenia zaangażowanie to gwarancja bezpiecznego i profesjonalnego zabiegu. Od konsultacji wszystko się zaczyna, oceniam obszary problemowe, fakturę skóry, stopień zaawansowania zmarszczek, rodzaj i jakość skóry oraz oczekiwania klientek. Efekty zabiegów muszą być naturalne. Młodszy, a jednocześnie naturalny wygląd to cel, do którego zawsze dążę. Do wszystkiego, co robię, używam materiałów i środków czołowych marek, a co za tym idzie bezpiecznych i posiadających odpowiednie certyfikaty.
DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ? Mam wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej. Angażuje się w rozwiązywanie Twoich problemów natury estetycznej, ponieważ zależy mi na tym, żebyś czuła się piękna i wyjątkowa. Oferuje Ci bezpieczne, sprawdzone oraz najnowocześniejsze metody zabiegów estetycznych. Gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz higieny podczas każdej wizyty, a także satysfakcję z uzyskanych efektów.

Certfikaty

KTÓRY ZABIEG JEST DLA CIEBIE

Domowa Pielęgnacja

Profesjonalny zabieg i co dalej... Profesjonalna terapia w salonie daje nam często natychmiastowe rezultaty, ekspresowo odżywia i wygładza skórę, lub przygotowuje [...]

Cukier Nas Postarza

Wpływ Cukru na Proces Starzenie się Skóry Obecnie w naszej diecie znajduje się dwukrotnie więcej cukru niż potrzebujemy. Naukowcy udowadniają iż nadmiar [...]

Przejdź do góry