Nowy Projekt Beauty Instytutu Urody

Piękno człowieka kryje się w jego wnętrzu.

To fakt, jednakże nasza powierzchowna powłoka czasami wymaga, by poświęcić jej odrobinę czasu i pracy, by uwydatnić lub poprawić kilka naszych cech wyglądu. Jak dobrze wiemy, urody nie da rady kupić w supermarkecie, żeby nasze wewnętrzne piękno było odzwierciedlone na zewnątrz, potrzebna jest pomoc wykwalifikowanego specjalisty, który przy użyciu odpowiedniego sprzętu i preparatów poprawi nasz wygląd. Beauty Instytut Urody to swego rodzaju pracownia urody, w której wypracowujemy wraz z pacjentkami i pacjentami perfekcyjny wygląd, w sposób naturalny i indywidualny dla naszej twarzy i ciała.
Medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda. Odmłodzenie twarzy może być tak spektakularne, że odejmuje 10-15 lat. Różnorodność zabiegów i nieustannie pojawiające się nowości sprawiają, że można dowolnie łączyć różne metody i przeprowadzać zabiegi w takiej liczbie, jaka jest optymalna dla danej osoby. Dlatego z taką pasją oddaje się tej dziedzinie, ponieważ wiem, że to jak wyglądamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i z tą myślą postanowiłam przeprowadzić projekt metamorfoza, który ruszy już wkrótce.

Plan projektu Metamorfoza

Projekt ma na celu zmianę wyglądu pacjentki, odmłodzenie cery twarzy, rewitalizację skóry, jak i jej naprawę i odbudowę oraz przywrócenie jej naturalnego blasku. Już niedługo przedstawię wam moją kandydatkę i opowiem, dlaczego to właśnie ona weźmie udział w naszej metamorfozie, która będzie się składać z indywidualnie wybranych serii zabiegów. Każdy zabieg i kolejny etap metamorfozy będzie prezentowany i szczegółowo opisywany wraz z przedstawieniem efektów, tak byśmy mogli wszyscy razem śledzić niesamowite zmiany, jakie będą zachodzić w wyglądzie pacjentki i indywidualnie ocenić efektywność medycyny estetycznej. Jestem przekonana, że niejednokrotnie zastanawialiście się, czy to oby na pewno działa, czy warto poddawać się niektórym zabiegom, czy jest to opłacalne, bo nie ukrywam, niektóre zabiegi są kosztowne. Dzięki temu projektowi mam nadzieje zmienić życie jednej Pani, ale odpowiedzieć na pytania wielu.

Serdecznie Was zapraszam już dziś do śledzenia naszego Bloga, na którym będą pojawiać się nowe posty z kolejnych etapów i zabiegów metamorfozy, zapraszam również na naszą stronę na Facebooku, na której będziemy wrzucać zdjęcia i filmiki z zabiegów.

Poświęć trochę czasu Sobie. Rozpieść Siebie.
Zasługujesz na to.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go znajomym!