Koszt Zabiegu
300zł

Czas Zabiegu
60 minut

Peeling Regeneracyjny

BioRePeelCl3

Złuszczanie skóry w warunkach domowych jak najbardziej ma sens, ale żaden drogeryjny peeling nie da tak dobrych efektów, jak ten wykonany w gabinecie. Siła peelingów medycznych tkwi właśnie w ich skuteczności, wynikającej przede wszystkim z unikalnego składu.  BioRePeelCl3 nie tylko peelinguje, ale także pobudza procesy biostymulujące i regeneracyjne. Jego unikalność  tkwi w innowacyjnym składzie. Fazę hydrofilową, czyli kompozycję składników aktywnych, osłania faza lipofilowa, która stabilizuje i poprawia wydajność zastosowanych kwasów. Te z kolei z wysoką skutecznością złuszczają warstwę rogową naskórka oraz działają biostymulująco, redukując przy tym zmiany trądzikowe, fotouszkodzenia, blizny, przebarwienia oraz drobne zmarszczki.

Dlaczego tak dobrze działa 

Peeling ten jest kompozycją starannie dobranych kwasów, aminokwasów oraz witamin. Preparat zawiera kwasy z różnych grup (tj. poli-, beta- i alfa-hydrokwasów), w tym nawilżający kwas laktobionowy, oczyszczający pory skóry kwas salicylowy, rozjaśniający kwas winowy oraz wykazujący działanie przeciwutleniające kwas cytrynowy. Szczególne znaczenie dla jego działania ma kwas trichlorooctowy TCA, który powoduje głębokie złuszczanie naskórka i aktywuje tzw. stres miejscowy tkanek znany jako Skin Stress Response System. Prowadzi on do wytwarzania czynników wzrostu mających udział w regeneracji tkanek, tworzeniu nowych naczyń oraz dotlenianiu skóry właściwej. Wśród aktywnych składników peelingu znalazły się aminokwasy wspierające produkcję kolagenu, a także antyoksydacyjna witamina C oraz ryboflawina, czyli witamina B2, która przyspiesza wzrost komórek skóry oraz ich regenerację. Są to składniki niezwykle ważne, jeśli zależy nam na poprawie wyglądu skóry.

Przeciwskazania

Alergie skórne, opryszczka, leczenie pochodnymi wit. A, ciąża i laktacja, infekcje bakteryjne, infekcje wirusowe, nadwrażliwość na światło, zabiegi chirurgiczne na twarzy i szyi, radioterapia i chemioterapia, choroby serca, nerek i wątroby, skłonność do powstawania bliznowców.

ZALECENIA:
po każdym zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce, chroniąc skórę preparatami z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, tydzień przed peelingiem nie należy stosować preparatów, zabiegów drażniących skórę np. depilacja, elektroliza, dermabrazja, retinoidów, mężczyźni nie powinni golić się na godzinę przed peelingiem.

Informacje

Zabieg jest mało inwazyjny dla pacjenta, jest praktycznie bezbolesny, jedynie przy wrażliwych skórach odczuwane jest niewielkie pieczenie. Peeling ten nie wyłącza z codziennych aktywności, nie powoduje widocznego złuszczania skóry. Może być stosowany przez cały rok i bez ograniczeń wiekowych. Zaleca się wykonanie 4-6 sesji co 7-12 dni w zależności od oceny stanu skóry i oczekiwanych rezultatów.

Poleć ten Zabieg Przyjaciółce

Poświęć trochę czasu Sobie. Rozpieść Siebie.
Zasługujesz na to.