Koszt Zabiegu
od 250zł

Czas Zabiegu
60 minut

Peeling Ujędrniająco-Liftingujący

PQ AGE

Peeling liftingujący do rewitalizacji skóry, zwany nową skórą. Wyraźnie odmładza, pomaga w walce z przebarwieniami, trądzikiem, zaskórnikami, zmarszczkami, a nawet rozstępami. Zabieg dający efekt podobny do mezoterapii igłowej. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest zaraz po zabiegu. Innowacyjność peelingu PQ AGE polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację skóry bez naruszenia jej powierzchni i nie powoduje widocznego złuszczania.

Efekt jest natychmiastowy

Ten zabieg to doskonała propozycja dla osób, które poszukują bezbolesnych, nieinwazyjnych i szybkich sposobów na piękną i zdrową skórę. Peeling PQ AGE stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób. Już po jednym zabiegu skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki wypełnione, przebarwienia rozjaśnione, a cera promienieje. Można go stosować na całym ciele, jednak najczęściej nakłada się go na twarz, dekolt, szyję, uda, ramiona i piersi. Kuracja może być wykonywana o każdej porze roku, również latem oraz łączona z innymi procedurami medycyny estetycznej.

Przebieg Zabiegu

Zabieg polega na aplikacji kilku warstw preparatu na skórę. Najpierw kosmetolog dokładnie oczyszcza powierzchnię skóry, która ma być poddana zabiegowi peelingu. Następnie nakłada preparat na wybrany obszar skóry i wmasowuje go ruchami liftingującymi. Po jego całkowitym wchłonięciu skóra jest zmywana płatkiem kosmetycznym nasączonym wodą. W zależności od stanu skóry aplikację preparatu należy powtórzyć kilka razy, aż do osiągnięcia widocznego efektu ujędrnienia skóry. Po zakończeniu zabiegu kosmetolog nakłada krem łagodzący na całą powierzchnię skóry poddaną zabiegowi.

Informacje

Zabieg nie podrażnia naskórka, jest przyjemny i bezbolesny dla klienta. Peeling PQ AGE przynosi korzyści nawet po jednorazowym zastosowaniu. Jednak by osiągnąć najlepsze rezultaty, należy wykonać 4-5 zabiegów w odstępach 7-10 dni. Program zabiegów powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Podczas zabiegu ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, skóra po zabiegu się nie złuszcza. Bezpośredni efekt po zabiegu to widoczne bardzo duże nawilżenie i napięcie skóry.

Poleć ten Zabieg Przyjaciółce

Poświęć trochę czasu Sobie. Rozpieść Siebie.
Zasługujesz na to.