Koszt Zabiegu
od 280zł

Czas Zabiegu
60 minut

Zabieg Pielęgnujący

Peeling Mikroigłowy

Nowy koncept skóry i odnowy jej elastyczności przy użyciu mikroigieł o porowatej strukturze z cząsteczkami Nano złota koloidalnego. Za sprawą aktywnych składników takich jak: kwas hialuronowy, wyciąg ze śluzu ślimaka, Hexapeptydy, Ceramidy3, Oligopeptydy, Adenosine, Niacinamide oraz wielu innych powoduje, że skóra jest odświeżona, nawilżona i  ujędrniona, a cząsteczki tlenu poprzez dotlenienie komórek sprawiają, że cera jest rozjaśniona i odświeżona. Jest to wspaniały zabieg o silnym działaniu oczyszczającym, nawilżającym, ujędrniającym i rozświetlającym.

Jak to Działa

Wyselekcjonowane aktywne składniki zawarte w peelingu użyte podczas zabiegu dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Osmocell sprawiają, że preparaty  wnikają w głąb skóry na głębokość 70-180 nm i tam są powoli uwalniane, co w konsekwencji daje długotrwałe efekty zabiegu. Aktywne składniki zawarte w mikrokapsułkach dostarczają aktywnych substancji bezpośrednio do warstwy podstawowej i komórek naskórka. Dzięki szybkiej i głębokiej penetracji powodują jednoczesną aktywację limfocytów. W efekcie daje szybką i skuteczną regenerację skóry i działanie przeciw starzeniowe. Zwiększa elastyczność skóry, zmniejsza zmarszczki przez proliferację nowych komórek.

Efekty

Zwiększa elastyczność skóry, zmniejsza zmarszczki przez proliferację nowych komórek. Powstrzymuje rozwój trądziku, działa kojąco i przeciwzapalnie, ma właściwości zmiękczające skórę. Wykazuje działanie mezoterapeutyczne. Produkt oparty na technologii DDS, czyli na dostarczaniu aktywnych składników tylko w docelowy obszar twarzy przy użyciu preparatów o przedłużonym uwalnianiu.

Informacje

Zabieg nie wymaga znieczulenia, jest relaksujący i przyjemny, nie wymaga rekonwalescencji po zabiegu. Metodyka zabiegu: 1- demakijaż (nature one oil cleansing) Oliwka dokładnie oczyszcza skórę, tonizuje. Jednocześnie rewelacyjnie zawęża pory, rozjaśnia skórę. 2 – Pianka dotleniająca- intensywne dotlenienie, nawilżenie, rozjaśnienie i regulacja wydzielania sebum. 3- Peeling kawitacyjny – usuwa obumarły naskórek, pobudza metabolizm, odświeża i przygotowuje skórę do przyjęcia aktywnych składników. 4- princess peel – naturalne mikroigły z Nano cząsteczkami złota koloidalnego wnikają w głąb skóry, powodując jej podrażnienie I dostarczając silne składniki aktywne. 5- Neutralizacja i ukojenie – złota maska intensywnie nawilży i złagodzi podrażnienia skóry oraz dodatkowo poprzez peptydy ma silne działanie osmotyczne w tkance. Działa regenerująco i przeciw starzeniowo. 6- Na zakończenie zabiegu. Krem silne odżywczy A-Z.

Poleć ten Zabieg Przyjaciółce

Poświęć trochę czasu Sobie. Rozpieść Siebie.
Zasługujesz na to.