Resurfacing Termomechaniczny TMA

Resurfacing Termomechaniczny TMA

Koszt Zabiegu
200 – 700zł

Czas Zabiegu 
20 – 60 minut

Frakcyjne odmładzanie skóry z wykorzystaniem ciepła

Medycyna Estetyczna jest dziedziną, która nie pozostawia próżni i potrafi znaleźć zastosowanie dla każdej nowoczesnej technologii, dlatego też nikogo nie dziwi już ilość różnorodnych zabiegów z wykorzystaniem laserów, fal ultradźwiękowych, ciepła lub mroźnego zimna. Jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny nie zadowala się na długo uzyskanymi efektami i prze do przodu w poszukiwaniu coraz to nowszych, mniej inwazyjnych i przede wszystkim skutecznych metod poprawy urody. Moim zadaniem jest być z najnowszymi trendami na bieżąco i odpowiadać na potrzeby moich pacjentek dlatego też dziś prezentuje Wam zabieg z wykorzystaniem nowoczesnego lasera frakcyjnego. System frakcyjnego odmładzania skóry Resurfacing Termomechaniczny TMA daje efekty porównywalne do lasera frakcyjnego CO2. Urządzenie nie wykorzystuje jednak promieniowania, a jedynie naturalne ciepło i technologię tzw. termomechanicznej ablacji. Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji. Termomechaniczna ablacja polega „podgrzewaniu” skóry do temperatury 400 stopni C. Głowica urządzenia posiada małą tytanową końcówkę zakończoną mikro igłami przypominającymi kształtem piramidy o wysokości 1,25 mm, te mikro igły nagrzane do 400 stopniu C są mechanicznie opuszczane w dół, by przez ułamek sekundy dotknąć skóry. Wytwarzany jest kontrolowany efekt termiczny, natomiast intensywność zabiegu kontrolowana jest poprzez czas kontaktu końcówki ze skórą lub czas impulsu. Wraz ze wzrostem czasu impulsu zwiększa się ilość energii dostarczanej do skóry. Końcówka wysusza i rozłamuje warstwę rogową przy minimalnej koagulacji, a co za tym idzie, nie ma więc krwawienia, a struktura skóry nie zostaje naruszona. Skutkuje to uruchomieniem procesów przebudowy skóry oraz zwiększa jej przyswajalność aktywnych substancji stosowanych na powierzchni skóry jak np. kwas hialuronowy.

Kiedy wybrać Resurfacing Termomechaniczny TMA

Resurfacing Laserowy Twarzy rekomendowany jest do wygładzania zmarszczek i drobnych linii, usuwania przebarwień, plam starczych i rozstępów. Warto z niego skorzystać również w przypadku chęci ujednolicenia kolorytu i tekstury skóry. Zapewnia kompletny lifting i rewitalizację skóry, sprawiając, że wyglądamy dużo młodziej i promienniej. Co bardzo ważne, zabieg można wykonywać również w delikatnej i wymagającej okolicy oka, bezpiecznie niwelując „kurze łapki” czy też korygując górną lub dolną powiekę.

Może być stosowany na różnych obszarach: twarzy, szyi, dekoltu, rąk, ramion oraz tułowia. Zapewnia kompleksowe efekty i wiele możliwości. Dużą zaletą zabiegu jest to, że jest całkowicie nieinwazyjny. To idealny wybór dla wszystkich osób, które nie chcą decydować się na zabiegi chirurgiczne. Efekty zabiegu są widoczne natychmiastowo, skóra już po pierwszym zabiegu jest dużo bardziej jędrna i elastyczna. Jego zaletą jest również fakt, że jest on bardzo precyzyjny i bezpieczny. To bardzo komfortowy zabieg, który nie wymaga od pacjenta długiego czasu rekonwalescencji i wyłączania się z codziennych aktywności.

Poświęć trochę czasu Sobie. Rozpieść Siebie.
Zasługujesz na to.

Informacje

Już jeden zabieg daje widoczny efekt, ale dla uzyskania najlepszych efektów zabieg zaleca się wykonać 3-4 razy w miesięcznych odstępach.
Przez 3 godziny po zabiegu na skórze utrzymuje się lekka opuchlizna, często też pojawić się może rumień i uczucie gorąca. W zależności od intensywności zabiegu okres rekonwalescencji waha się od 1 do 3 dni. Dzień po na skórze mogą pojawić się mikro strupki, które znikają po ok. 2 dniach, można je przykryć makijażem.

Odczucia te nie są w żadnym stopniu nieprzyjemne i szybko można do nich przywyknąć.

Efekt Zabiegu

 • Poprawa tekstury skóry,
 • Przywrócenie cerze młodego wyglądu,
 • Redukcja zmarszczek
 • Lifting i rewitalizacja powieki górnej
 • Eliminacja plam i przebarwiń

Wzkazania

 • Zmarszczki i drobne linie
 • Przebarwienia
 • Uszkodzenia skóry wywołane promieniowaniem ultrafioletowym
 • Niejednolity kolor i tekstura skóry
 • Ujędrnianie górnych i dolnych powiek
 • Plamy starcze
 • Rozstępy

Przeciwwskazania

 • Choroby nowotworowe.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Skłonności apopsychiczne oraz zaburzenia psychiczne.

Poleć ten Zabieg Przyjaciółce