ULTRA SCULPT – Body Builder

ULTRA SCULPT – Body Builder

Koszt Zabiegu
od 250zł

Czas Zabiegu
30 minut

Innowacja w Dziedzinie Wyszczuplania i Budowy Mięśni

ULTRA SCULPT to niesamowite, nowoczesne urządzenie modelujące sylwetkę, które dosłownie rzeźbi ciało. Innowacyjność tego zabiegu polega na tym, że jest to jedyna taka maszyna, która rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. Żadna inna technologia modelowania sylwetki nie rozbudowuje mięśni. W nieinwazyjny i bezbolesny sposób wyszczupla talię, rzeźbi brzuch i liftinguje pośladki, zwiększając ich jędrność i muskulaturę. Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology) czyli zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności.

Rewolucja w dziedzinie spalania tkanki tłuszczowej i budowie mięśni bez żadnego wysiłku.

W czym tkwi sekret?

Rewolucyjność ULTRA SCULPT w wyszczuplaniu i budowie mięśni brzucha, talii i pośladków to zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności – HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic), która wywołuje skurcze supramaksymalne, czyli ponad 30 000 bardzo intensywnych skurczów mięśni w 30 minut, co daje porównywalny efekt do 20 000 brzuszków lub przysiadów. W normalnych warunkach treningowych osiągnięcie takiego rezultat jest niemożliwe. Nie tylko ze względu na rekordową liczbę powtórzeń, ale i o wiele dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów. Natomiast bezpieczeństwo i skuteczność ULTRA SCULPT potwierdzone zostały w 7 niezależnych badaniach klinicznych w USA, dlatego jest to obecnie najlepsza metoda w kształtowaniu i wyszczuplaniu sylwetki ciała na świecie.
Budowa mięśni oraz wyszczuplenie sylwetki wymaga kilku zaawansowanych procesów chemicznych i fizycznych w naszym ciele takich jak na przykład doprowadzenie do ponad maksymalnej lipolizy oraz nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych, które kosztuje nasze mięśnie ekstremalne ilości energii aby wywołać skurcze. Aby doprowadzić do apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych wymagany jest nadmierny przepływ wolnych kwasów tłuszczowych. Nasz organizm w sposób naturalny wydala martwe komórki tłuszczowe. Natomiast stymulowana tkanka mięśniowa poprzez wywołanie maksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę, tworzy nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich gęstość i objętość. W rezultacie nasz mięsnie są większe, bardziej napięte i lepiej widoczne.

Poświęć trochę czasu Sobie. Rozpieść Siebie.
Zasługujesz na to.

Informacje

ULTRA SCULPT jest szczególnie polecany dla :

1. Osób chcących bezinwazyjnie i szybko wyrzeźbić brzuch, wymodelować pośladki.

2. Trenerów fitness lub osób uprawiających sporty wytrzymałościowe, którym zależy na jeszcze lepszych wynikach.

3. Tych, którzy pracują nad swoją sylwetką za pomocą ćwiczeń i diety, ale nie są do końca zadowoleni z efektów.

4. Osób, które chcą pozbyć się złogów tłuszczu w wybranych obszarach i „zamienić” je w mięśnie.

5. Potrzebujących wsparcia na start, którzy mają problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych ze względu na osłabione mięśnie.

6. Osób starających się odzyskać utraconą z wiekiem dawną muskulaturę i jędrność ciała.

7. Kobiet po porodzie, które chcą szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki, ujędrnić brzuch i pozbyć się rozstępu mięśni prostych.

8. Pacjentów po zabiegach takich jak liposukcja lub lipoliza, których kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięśni.

Zabieg polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje samodzielnie urządzenie ULTRA SCULPT. Czas trwania zabiegu to 30 minut, a sam zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Wystarczy wygodne ubranie (np. T-shirt, leginsy, dres), by przyłożyć głowice do twojej sylwetki bez konieczności zdejmowania odzieży. Bezpośrednio do ciała przykładane są jeden lub dwa aplikatory, przypominające kształtem duże żelazka. Umieszcza się je na ciele tam, gdzie chcemy wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie oraz spalić tkankę tłuszczową. Dla stabilizacji aplikatory mocujemy do ciała specjalnymi pasami. Energia HI-FEM wywołuje regularne drgania, które np. w przypadku treningu mięśni brzucha zastępują ok. 30 tysięcy brzuszków.

Odczuwalne są regularne wibracje, mrowienie i wyraźne skurcz mięśni. Odczucia te nie są w żadnym stopniu nieprzyjemne i szybko można do nich przywyknąć, a sam zabieg należy raczej do komfortowych.

Pierwsze rezultaty zobaczysz już po jednym zabiegu, kolejny wykonywany jest po 2-3 dniach. Optymalna seria składa się minimum z 4 zabiegów, w zależności od ustaleń. Efekty oceniamy po 2-4 tygodniach od ostatniej sesji.

Nie trzeba w żadnym stopniu ograniczać aktywności, ponieważ zabieg jest całkowicie nieinwazyjnym. Jeśli mięśnie były osłabione lub trening miał na celu obudzenie aktywności fizycznej, pojawią się odczucia jak po klasycznym wysiłku. Zmęczenie mięśni jest podobne jak po wizycie na siłowni. Ze względu na wzmożone spalanie tłuszczu, w trakcie serii i kilka tygodni po warto stosować niskotłuszczową dietę oraz pić dużo wody, która wspomaga naturalny proces wydalania martwych komórek tłuszczowych z organizmu.

Warto pamiętać, że efekty naszych zabiegów mogą się różnić w zależności od indywidualnych preferencji klientów. Każdy ma swoje unikalne cechy skóry i oczekiwania co do rezultatów, dlatego procesy regeneracji skóry mogą trwać różnie. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów zawsze dokładnie konsultuje się z Wami przed zabiegiem, by dostosować je do Waszych potrzeb. Niezależnie od tego, czy efekty są widoczne szybciej czy trochę dłużej, naszym celem jest, abyście czuli się piękni i pewni siebie. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na Wasze pytania i dostosować nasze zabiegi, by spełnić Wasze oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i wybór Beauty Instytutu Urody.

Efekt Zabiegu

 • wyszczupla talię
 • rzeźbi i buduje mięśnie
 • ujędrnia i unosi pośladki
 • redukuje tkankę tłuszczową
 • ujędrnia i napina skórę brzucha
 • wygładza i napina skórę po liposukcji
 • ułatwia dalsze, samodzielne treningi mięśni
 • wzmacnia mięśnie brzucha, talii i pośladków
 • redukuje rozstęp mięśni prostych po porodzie
 • zwiększa masę mięśniową w rejonie brzucha z jednoczesną utratą tłuszczu podskórnego

Wzkazania

 • Słabe mięśnie brzucha
 • Wiotki, nieumięśniony brzuch i talia
 • Płaskie, wiotczejące, opadające pośladki
 • Rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie
 • Kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem
 • Niewielkie złogi tłuszczu w rejonie pośladków, tali, brzucha
 • Przygotowanie do treningów w przypadku osłabionych mięśni
 • Nieregularna powierzchnia brzucha lub pośladków po liposukcji

Przeciwwskazania

 • Choroby nowotworowe.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Ryzyko krwawienia – miesiączka.
 • Metalowe implanty w okolicy zabiegowe.
 • Wkładki domaciczne (spirale miedziane).
 • Kolczyki oraz inna biżuteria okolic zabiegowej.
 • Nadmierne oczekiwania wobec efektów zabiegu.
 • Skłonności apopsychiczne oraz zaburzenia psychiczne.
 • Rozrusznik serca lub inne wszczepione urządzenie elektroniczne.

Poleć ten Zabieg Przyjaciółce