Zabiegi Last Minute

Od zawsze bardzo modnymi i cieszącymi się największym uznaniem bywalczyń salonów kosmetycznych były, są i będą zabiegi bankietowe, są to zabiegi, których efekt widać natychmiast. Pozostawiają skórę idealnie napiętą, fantastycznie odświeżoną i rozświetlona zdrowym blaskiem jednym słowem idealną na wielkie wyjście. Dzięki tym zabiegom nie musimy spędzać całych tygodni na pielęgnacji skóry twarzy, wystarczy zaledwie jeden zabieg, a do właściwego przygotowania przed wielką imprezą nie wystarczy tylko odpowiednio dobrać buty do sukienki czy umówić się na profesjonalny makijaż, byśmy mogły prezentować się wyjątkowo pięknie tego wieczoru, musimy również zadbać o cerę. Dlatego najchętniej wybieranymi zabiegami, które potocznie możemy nazwać bankietowymi, są te wykonywane w celu odświeżenia, rozjaśnienia i ujędrnienia skóry twarzy. Taki zabieg to najlepszy sposób, aby czuć się pewną siebie i zachwycać dobrym wyglądem. Zabiegi bankietowe są tak chętnie wybierane, gdyż dają szybki efekt odświeżenia, sprawiają, że wyglądamy dobrze, a tym samym naturalnie. Co więcej, nie potrzeba na nie wiele czasu, dlatego świetnie sprawdzą się w ostatniej chwili.

Bankietowe Zabiegi Kosmetyczne

W tym przypadku dobrym rozwiązaniem jest kosmetyczny zabieg z użyciem kwasów taki jak:

  1. PQ AGE
  2. PRX T33
  3. BioRePeelCl3

W efekcie tych zabiegów uzyskujemy efekt odświeżenia cery, złuszczanie martwych komórek skóry oraz magnetyczny Face lift, są to również zabiegi oczyszcająco-nawilżąjące, gdyż tak naprawdę oczyszczanie i nawilżane skóry to podstawowe działania, jakie powinniśmy zawsze wykonywać, aby zachować ją w dobrej kondycji a szczególnie przed wielkim wyjściem.

1. Peeling Ujędrniająco-Liftingujący PQ AGE zwany nową skórą. Wyraźnie odmładza, pomaga w walce z przebarwieniami, trądzikiem, zaskórnikami, zmarszczkami, a nawet rozstępami. Zabieg dający efekt podobny do mezoterapii igłowej. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest zaraz po zabiegu. Innowacyjność peelingu PQ AGE polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację skóry bez naruszenia jej powierzchni i nie powoduje widocznego złuszczania.
2. Peeling medyczny PRX-T33 to nowatorska metoda chemicznej bio-rewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy zachowaniu swoich właściwości takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień, otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i wypchnięcia załamań skóry.
3. Peeling Regeneracyjny BioRePeelCl3 nie tylko peelinguje, ale także pobudza procesy biostymulujące i regeneracyjne. Jego unikalność tkwi w innowacyjnym składzie. Fazę hydrofilową, czyli kompozycję składników aktywnych, osłania faza lipofilowa, która stabilizuje i poprawia wydajność zastosowanych kwasów. Te z kolei z wysoką skutecznością złuszczają warstwę rogową naskórka oraz działają biostymulująco, redukując przy tym zmiany trądzikowe, fotouszkodzenia, blizny, przebarwienia oraz drobne zmarszczki.

Polecane Zabiegi

Nowa skóra przed wielkim wyjściem.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ | CENNIK

Zabieg daje efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ | CENNIK

Rewitalizacja i odmłodzenie cery w 5 minut.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ | CENNIK

Poświęć trochę czasu Sobie. Rozpieść Siebie.
Zasługujesz na to.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go znajomym!